Zgłaszanie postulatów i pytań do Prezydium KTM

Szanowni Państwo,

  W związku z powołaniem nowego składu Prezydium Komitetu Technicznego Pływania Masters, bardzo prosimy o kierowanie wszelkich spraw / zapytań dotyczących pływania masters, w tym organizacji zawodów bezpośrednio do członków Prezydium KTM. Zrobimy co w naszej mocy, aby żadne pytanie nie zostało bez odpowiedzi, z zastrzeżeniem że dotyczy ono faktycznie pływania masters. Jednocześnie, wiedza na temat pojawiających się problemów czy zagadnień, ułatwi nam załatwianie Waszych spraw w Polskim Związku Pływania. Poniżej podajemy adresy mailowe. Jednocześnie przypominamy o zgłaszaniu zawodów do kalendarza imprez (basen oraz open water). Zgłoszenia zawodów prosimy kierować na adres Jacka Thiem.

  W nawiązaniu do ustaleń z Walnego Zebrania, jakie odbyło się podczas MP w Olsztynie, informujemy iż jesteśmy w trakcie prac nad unormowaniem pływania masters w ramach PZP, będziemy informować Was w miarę możliwości. Wiele zależy od wyniku wyborów do władz PZP, które już w najbliższy weekend.

  Jednocześnie, przypominamy iż obowiązują nas przepisy i uchwały PZP oraz uchwały KTM i prosimy aby m. in. w kwestii reprezentowania barw danego klubu oraz ich zmiany, również się do nich stosować. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek niejasności z tym związane, prosimy o kontakt, chętnie pomożemy (uchwały w tej kwestii dostępne są na stronie: http://masters.polswim.pl/regulaminy-i-przepisy ).

Przewodniczący Jacek Thiem :  jacek.thiem@gmail.com

Sekretarz Katarzyna Walenta :  katarzyna.walenta@outlook.com

Członek Ewa Stępień :  ewik_07@wp.pl

Członek Mariusz Gabiec :  mgabiec@wp.pl

Członek Remigiusz Gołębiowski :  remog@swimmersteam.pl

Członek Stefan Skrzypek :  ste1@wp.pl

Pozdrawiamy serdecznie – Komitet Techniczny Pływania Masters.